Аналітика
Перегляди: 4641
13 грудня 2016

КОМУНІКАЦІЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ РЕІНТЕГРАЦІЇ ДОНБАСУ

Аналітичний матеріал "Комунікаційна стратегія як інструмент  реінтеграції окупованих  територій Донецької та Луганської областей" опубліковано в рамках проекту «Зміцнення українських аналітичних центрів: розвиток інституційної спроможності та покращення співпраці з партнерами в Європейському Союзі». Проект реалізується Інститутом європейської політики (Берлін) у співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріваза підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Статтю буде перекладено  німецькою мовою і опубліковано на сайті Інституту європейської політики (Берлін).


 

 Автор:  Єлізавета Рехтман,  Аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас» (Київ)

Резюме: У той час як в Україні тривають дискусії щодо доцільності Мінських угод, а політичне майбутнє непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей залишається невизначеним, зв’язки між державою Україна та жителями цих регіонів продовжують послаблюватись. Одним із інструментів, що сприяв би внутрішній готовності мешканців зазначених регіонів реінтегруватися в Україну, є комунікація як процес обміну позиціями та інформацією між сторонами задля досягнення порозуміння. Комунікація з жителями непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей повинна бути складовою державної політики України або розроблятися як самостійна комунікаційна політика держави щодо зазначених регіонів. Людський вимір реінтеграції має бути пріоритетним під час ухвалення політичних рішень, адже повернення означає, перш за все, повернення людей, а вже потім – територій.

Останні новини з категорії Аналітика

Діти підземелля. Як на Сумщині проходить освітній процес

Головну увагу в підготовці до навчального року на Сумщині приділено безпеці учнів та всіх, хто задіяний у навчальному процесі. Сергій Ханін...
23 вересня 2024

Чинники впливу на схильність до патерналізму серед українського населення

Що найбільше впливає на патерналістичні настрої українців, на основі даних громадської думки дослідив магістр соціології Ярослав Резнік
17 вересня 2024

«Не пустимо Україну в ЄС». Нова диверсія Путіна у виконанні Угорщини і… Молдови?

Подробиці чергової російської диверсії у виконанні угорського міністра на території Молдови – у статті Маріанни Присяжнюк для «Главкома»
10 вересня 2024

Аналіз законопроєктів №10249, №10177, №5344-д, №10439

Висновки та рекомендації, подані у звіті, ґрунтуються на серії експертних інтерв’ю та репрезентативному опитуванні громадської думки.
10 вересня 2024